TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Teslimat

Siparişiniz, 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir.

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler; ambalajına zarar vermeden, eksiksiz, hasarsız ve ürün paketi bantlanmadan teslim alındığı haliyle ve irsaliye ile birlikte iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; E-mail adresinize gönderilmiş olan e-arşiv faturanızın çıktısı alınarak veya ürün ile beraber gönderilen fatura çıktısı ile, üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.kendinyap.com.tr´den almış olduğunuz ürünlerin iade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürün iadelerinde kargo ücreti iade edilmemektedir.

Gelen ürün öncelikle ekibimiz tarafından incelenir. Kendin Yap üründe veya ambalajında herhangi bir  tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilir. Bu süre Kendin Yap’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:

Darüşşafaka Mah. Asmalı Sok. Beldemiz Sitesi D Blok No:7 Daire:23 Sariyer IStanbul 34457